Holmquistsign AB

Jan Holmquist
VD
+46 8 681 89 90
jan@holmquistsign.se

Anders Engström
Ekonomi
+46 8 681 89 90
anders@holmquistsign.se

Malin Denbow (mammaledig)
Arbetsledare
malin@holmquistsign.se


Säljavdelningen

Mejl till hela säljavdelningen: sales@holmquistsign.se 

Dan Holmquist
Säljchef
+46 708 188 350
dan@holmquistsign.se

Janne Spovér
Sälj
+46 709 130 137
janne.spover@holmquistsign.se

Sebastian Holmqvist
Sälj
+46 709 781 680
sebastian@holmquistsign.se


Beredare/order

Mejl till hela orderavdelningen: order@holmquistsign.se

Ida Ekblad
Beredare
+46 8 505 250 60
ida@holmquistsign.se

Gunilla Andersson
Beredare
+ 46 505 250 58
gunilla.andersson@holmquistsign.se

Christoffer Rippling
Hissberedare
+46 8 505 250 58
hiss@holmquistsign.se

Adam Racki
Hissberedare
adam@holmquistsign.se


Hiss & Europa Sälj

Rickard Björnekärr
Berlin
+46 8 505 250 56
rickard@holmquistsign.se

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.