Holmquistsign AB

Jan Holmquist
VD
+ 46 708 188 352
jan@holmquistsign.se

Anders Engström
Ekonomi
+46 8 681 89 90
anders@holmquistsign.se

Malin Denbow
Projektledare
+46 505 250 61
malin@holmquistsign.se

Säljavdelningen

Mejl till hela säljavdelningen: sales@holmquistsign.se 

Dan Holmquist
Säljchef
+46 708 188 350
dan@holmquistsign.se

Sebastian HolmqUist
Sälj
+46 709 781 680
sebastian@holmquistsign.se


Beredare/order

Mejl till hela orderavdelningen: order@holmquistsign.se

Ida Ekblad
Beredare
+46 8 505 250 60
ida@holmquistsign.se

Gunilla Andersson
Beredare
+ 46 505 250 58
gunilla.andersson@holmquistsign.se

Christoffer Rippling
Hissberedare – TJÄNSTLEDIG
Tills vidare: Petter Bjärbo
+46 708586912
hiss@holmquistsign.se

Madeleine Jakobsson
Projektledare
+ 46 73 626 20 68
madeleine@holmquistsign.se

Janne Spovér
Designer
+ 46 709 13 01 37
janne.spover@holmquistsign.se

Adam Racki
Hissberedare
adam@holmquistsign.se


Sälj Europa

Rickard Björnekärr
Sälj Berlin
+46 8 505 250 56
rickard@holmquistsign.se

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.